X
تبلیغات
زولا


بانوی شرقی

امروز قصد کرده ایم . پستی با لحن فارسی عهد بوق داشته باشیم! البته می دانیم شاید با این کار وبلاگ را به آب ببندیم! اما شاید نتیجه اش این باشد که از بابت ارسال مطلب خود کفا می شویم!

اول این که چند روزی است گردن مبارکمان به علت بد خوابیدن درد می کند و درمان های والده گرامی از جمله کمپرس آب گرم و مالش روغن بادام و .. افاقه نکرد و نتیجه اش فقط این شد که هیکلمان بوی بادام تلخه گرفته!

مطلب بعد این است که ما برای روز والده چیزی نخریدیم چون می دانستیم مادرمان از ما توقع ندارد! و همین که ما دختر سر به راهی باشیم(!) برای او کافی است و این که می خواستیم کلیشه نشویم! بگذریم از این که ضعف ریال داشتیم!(البته پستو صبح تایپ کردم و الان کادو خریده ام)

من باب هذیان بعدی باید بگویم که همشیره امروز راه مکتب خانه را در پیش گرفت تا جواب اعتراض به نمراتش را بگیرد و ما از خاطر مبارکمان گذشت که سال سوم دبیرستان به نمره جبرمان اعتراض کردیم و در جواب ازمان نمره کسر کردند!

و در آخر باید بگویم که تعطیلات تابستان شروع شده است و ما به شغل شریف غاز چراندن مشغول می باشیم. و روزها هیچ گونه تنوعی نداریم البته والده یمان بهمان طعنه می زند که نه، روزهایت تنوع دارد چون یک روز تا 10 می خوابی یک روز تا 11 و نتیجه ی این طعنه ها این شد که مثل سنوات گذشته تا لنگه ظهر نمیتوانم بخوابیم!

چند روزی است قصد کرده ایم بازی تارزان را نصب کنیم و مشغول بازی شویم که به لطف خان داداش جز چند تکه خرد شده ی  لوح فشرده(! )چیزی از تارزان باقی نماند.

اما نه یادمان افتاد که یک سر گرمی پیدا کردیم ؛ برای همشیره خواستگار آمده است و در این قحطی شوهر من و همشیره بر سر این خواستگار گیس و گیس کشی داریم!

راستی شادی خانوم خوب کاری کرد که لینک هایش را پاک کرد. اما ما این کار را نمیکنیم چون درست است که دوستان بی وفایی میکنند اما ما مطالبشان را دوست می داریم.

و این که چند روزی است مرض حسادت مثل خوره به جانمان افتاده است(به علت تردد نامحرم از ذکر ادامه مطلب معذوریم)

می دانیم حاصل این پست نثار چند عدد تخم مرغ و گوجه گندیده به طرف کله ما است که البته به مانیتور هایتان  اصابت می کند!

نوشته شده در چهارشنبه 5 تیر‌ماه سال 1387ساعت 08:01 ب.ظ توسط بانوی شرقی| 8 نظر|

Design By : Night Melody